Kadra

Zatrudniamy ludzi z pasją, którzy są otwarci na rozwój zarówno swój jak i podopiecznych.

Alina Zuba

Organ prowadzący przedszkole

Prywatnie mama dwójki dorosłych już dzieci i szczęśliwa babcia. Już jako dziecko podglądałam swoją mamę w pracy w przedszkolu i chętnie pomagałam jej w przygotowaniu do zajęć. Posiadanie własnego przedszkola było od zawsze moim marzeniem. Pierwszą pracę w przedszkolu podjęłam zaraz po skończeniu Studium Nauczycielskiego w Gdyni. Staram się każdego dnia tworzyć domową, ciepłą atmosferę w przedszkolu i dbam o to, aby zarówno dzieci jak i nasza kadra czuły się w nim dobrze. W wolnym czasie biegam, jeżdżę na rowerze, a ostatnio próbuję swoich sił w jeździe na motorze.

Katarzyna Dziecielska

Dyrektor

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze specjalność Międzynarodowa Ekonomia Menedżerska oraz studia magisterskie na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku Pedagogika specjalność Zarządzanie w oświacie. Skończyłam również studia podyplomowe – Przygotowanie pedagogiczne – kwalifikacje nauczycielskie na WSNOZ w Bydgoszczy. Obecnie dokształcam się studiując niestacjonarnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Swoją przyszłość od zawsze wiązałam z szeroko pojętym zarządzaniem oraz ekonomią. Moja przygoda z Przedszkolem KMP rozpoczęła się jeszcze podczas studiów licencjackich, kiedy to zdecydowałam się swoją przerwę międzysemestralną spędzić na pracy w przedszkolu. Właśnie wtedy praca z dziećmi stała się moją pasją. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy w żadnym innym miejscu. 
Oprócz sprawowania funkcji dyrektora w przedszkolu, zajmuję się prowadzeniem zajęć matematycznych dla każdej z grup, dzięki czemu mam okazję na codzień przebywać wśród Naszych dzieci.

Poznaj

naszą kadrę

Weronika Komajda

Nauczyciel
o mnie

Aurelia Ilnicka

Nauczyciel
o mnie

Viktoriia Shcherban

Nauczyciel
o mnie

Weronika Mączka

Nauczyciel
o mnie

Anna Strzecka

Pomoc Nauczyciela
o mnie

Anna Stężała

Pomoc Nauczyciela
o mnie

Aleksandra Czarnecka

Pomoc Nauczyciela
o mnie

Violetta Szyrmacher

Pomoc Nauczyciela
o mnie

Karolina Przyborowska

Pomoc Nauczyciela
o mnie

Marta Zuba

Kucharka
o mnie

Ewa Rogocka

Kucharka
o mnie

Elżbieta Bigocka

Kucharka
o mnie

Karolina Przyborowska

Od czasów licealnych planowałam swoją przyszłość z pracą z dziećmi. Obecnie kształcę się na kierunku Pedagogika ze specjalizacją terapii pedagogicznej i elementami arteterapii na Uniwersytecie WSB Merito w Gdyni. Ukończyłam również kurs Pedagogiki Marii Montessori- edukacja i terapia. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, codziennie uczy mnie nowych doświadczeń i daje możliwość ciągłego rozwoju. W swojej pracy staram się podchodzić indywidualnie do każdego dziecka, cierpliwie słuchać oraz dbać o jego dobro. Chętnie pomagam dzieciom w trudnościach szukając różnych rozwiązań. W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na przyjazną atmosferę, szczęście dzieci ale też poczucie bezpieczeństwa, naukę samodzielności oraz rozwijanie własnego zdania.

Weronika Komajda

Już będąc małą dziewczynką, marzyłam o pracy jako nauczyciel, dlatego w czasie gimnazjum zdecydowałam się odbyć wolontariat w przedszkolu. Ta przygoda utwierdziła mnie w przekonaniu, iż chcę pracować z dziećmi. Z tego powodu ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolną, które realizowałam na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Jestem również absolwentką studiów magisterskich na kierunku pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. W swojej pracy podejmuję wszelkie starania, aby każdy przedszkolak zdobywał wiedzę oraz nabywał czy doskonalił umiejętności w miłej, przyjaznej i komfortowej atmosferze. Bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój, a także szczęście dzieci to dla mnie priorytet. Prywatnie spełniam się jako mama oraz żona.

Aurelia Ilnicka

Opis

Viktoriia Shcherban

Opis

Weronika Mączka

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Pedagogika ze specjalnością zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolną oraz studiów magisterskich na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami terapii pedagogicznej na Akademii Marynarki Wojennej.

Od 2021 roku jestem związana z przedszkolem Król Maciuś Pierwszy.
Praca z najmłodszymi jest moją życiową pasją, sprawia mi ogromną satysfakcję i możliwość dalszego rozwoju. Codziennie przynosi nowe doświadczenia i niejednokrotnie trudności, które razem z dzieckiem próbuję pokonać. Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech i zadowolenie dziecka.
W wolnych chwilach lubię czytać książki i rozwijać swoje zainteresowania przede wszystkim rozwojem poznawczym dziecka.

Anna Strzecka

Nieustannie uczę się od dzieci zarówno o nich jak o sobie samej. Ukończyłam roczny kurs Pomoc Nauczyciela Przedszkola. Prywatnie jestem mamą i babcią. Kocham zwierzęta. W wolnym czasie jestem wolontariuszem w Schronisku dla Zwierząt OTOZ Animals.

Anna Stężała

Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Ukończyłam 3 letni kurs pierwszej pomocy. Od kiedy pamiętam bardzo lubiłam przebywać z dziećmi i opiekować się nimi, gdyż sprawiało mi to dużo radości. Staram się nauczyć moje przedszkolaki samodzielności, dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa, oraz sprawić, aby każdy dzień ich pobytu w przedszkolu był wyjątkowy.

Aleksandra Czarnecka

Jestem mamą dwójki dzieci. Wychowywanie syna i córki przyniosło mi wiele radości a także nauczyło ogromnej cierpliwości. Stąd narodził się pomysł by podjąć pracę w przedszkolu.
Ukończyłam dwuletnią szkołę medyczną na kierunku Terapeuta Zajęciowy oraz roczny kurs Opiekunki w Żłobku do lat trzech.

Violetta Szyrmacher

Prywatnie mama dorosłych już dwóch córek oraz babcia trójki wspaniałych wnucząt, więc doskonale rozumiem wszelkie troski rodziców o „swoje skarby”. Powierzone mi dzieci każdego dnia otaczam niezwykłą troską i służę im wsparciem. Pracując z dziećmi staram się nauczyć ich szacunku, empatii, współczucia, troski i samodzielności, bo przecież dzieci są Naszą przyszłością.

Marta Zuba

Jestem absolwentką szkoły gastronomicznej. Mam doświadczenie w pracy w restauracji. Moja przygoda z przedszkolem KMP rozpoczęła się już pierwszego dnia jego istnienia. W kuchni potrafię wyczarować pyszne posiłki. Prywatnie mama dwuletniej Martynki.

Ewa Rogocka

Kucharką jestem z zawodu oraz pasji. W swoim królestwie dbam o to, aby posiłki były zawsze zbilansowane, różnorodne oraz przygotowane z sercem i miłością do dzieci.

Elżbieta Bigocka

Prywatnie mama trójki dorosłych dzieci. Z zawodu jestem krawcową oraz mam ukończony kurs opiekuna osób starszych. Na co dzień w przedszkolu pomagam w przygotowywaniu posiłków oraz dbam o dobre samopoczucie wszystkich dzieci.